• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Каде можам да најдам HP 1022n

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,220
16,748
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Сакам да купам ваков принтер, ама неможам да најдам. Ако знае некој каде има или каде можам да најдам нека кажува.

Фала
 

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Гордон Универзал, мислам дека би можел да ти помогнат. Пиши ми ПП ќе ти дадам број од другар ми - работи таму.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,220
16,748
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Најдов во Хермес, само е многу скап. Дилерски 1022n е 245евра, 1022 е 130евра. Па решив да го земам 1022, без n(мрежна потдшка).

Фала на сите што помогнаа во потрагата
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,004
Мислења
854,535
Членови
29,635
Најнов член
darkotolev
На врв Дно