Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Каде можам да набавам маска Поко Ф5 Про

MakedoN123

Intern
10 јануари 2024
2
1
Здраво во Јули зедов во Ледиком Шајоми Поко Ф5 Про и од тогаш до сега никаде неможам да најадам никаква маска за него во Македонија да нарачувам преку АлиЕ незнам и немие сигурно така да едина опција ми е МК ако знае некој некоа мобилара нека остави линкче да порачам пошто не ми се свиѓа дифолт маскава Фала :)
 

krema

Epic
24 јуни 2009
14.615
14.292
youtu.be
Бараш маска на латиница или на кирилица?
Ако тука не најдеш. тогаш барај кај китајците.
 

M@RKO

Gaining Experience
3 јуни 2009
935
205
Ако нема никаде по мобилариве тогаш на АliExpress барај Уклучи Фри шипинг и гледај во коментарите луѓето што им стигнало, исто во коментари да има сликнато за да видиш и да се увериш каква е маската.

На Али може нема да најдеш оргинал маски ама се наоѓаат по некој добар дизајн.
 

JonnyDark

Gaining Experience
10 јуни 2022
299
196
Побарај по мобилари наоколу. Онлајн кај нас нема...мал пазар сме малку е избор со модели и дизајни..Ако веќе не можеш да најдеш во мобилара последна опција ти е ибеј или алиекспресс ако ептен ти се чека 2-3 месеца да стигне..

Пример вакво нешто од марката Nillkin би било проверено од алиХ..А имаш и други избори барај.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.355
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно