1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Каде можам да го најдам Cooler Master 690??

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од AndrejGagale, 26 Август 2009.

 1. AndrejGagale

  AndrejGagale
  Gaining Experience

  540
  70
  12 Април 2009
  Машко
  Насловот кажува се....кажете ми од каде можам да си земам такво кујќиште!
   

Сподели

Вчитување...