Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Kade mozam da kupam maska/futrola za Xiaomi Poco F5 Pro ?

MakedoN123

Intern
10 јануари 2024
2
1
Zdravo vo Juli mesec lani zedov Xiaomi Poco F5 Pro od Ledikom i od togas nemozam nikade da najdam za telefonov maska dali nekoj znae nekoa mobilara/covek sto prodava maska za telefonov a da ne e standard sto doagja so telefonot bidejki ne mi se dopagja taa znam deka ima na AliExp ali ne znam i ne mi e sigurno da naracuvam od tamu taka da edina opcija e MK. Blagodaram :)
 

CloudConnected

Gaining Experience
18 февруари 2016
116
109
Скопје
Тешко дека ќе најдеш квалитетна заштитна маска во МКД за Poco F5 Pro. Телефонот (сеуште) го нема на понуда никаде освен во неколку мобилари во Скопје. Ако некогаш одлучиш да нарачаш онлајн, топло ти ги препорачувам маските Nillkin.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно