1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kade mozam da go kupam kabelov?

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од ApexAlex, 27 Септември 2019.

Тагови:
 1. ApexAlex

  ApexAlex
  Intern

  38
  5
  30 oктомври 2018
  Машко
 2. smole

  smole
  Unstoppable

  2,995
  3,385
  18 Април 2007
  На Daniel86 и StalkeR им се допаѓа ова.
 3. ApexAlex

  ApexAlex
  Intern

  38
  5
  30 oктомври 2018
  Машко
  Da ama mislev tuka vo mkd, vo skopje
   
 4. Sancho Sanchez

  Sancho Sanchez
  Intern

  3
  1
  12 oктомври 2016
  Машко
  Ако нема во поголемите наши (Анхоч, Сетек, Логинг, ...) тогаш мораш од Ebay, а често пати вакви ситнурии се поефтини од Ebay отколку од нашите, само треба да ги чекаш 1-2 месеци да ти стигнат.
   
 5. Chaeld10_8

  Chaeld10_8
  On your way to fame

  852
  668
  29 Март 2011
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...