• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Каде има маси за пинг-понг

  • Ја почнал/а темата
  • #1

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
Како што вика насловот, ми треба некое културно место во Скопје од центеар према Ѓорче каде што можам да си закажам, да речеме 3 пати неделно, маса за пинг-понг.
Да не знаете?
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Imas masi za ping pong kaj VERO vo aerodrom
Simni se dole vo podrumot ,kaj kam market!!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
Imas masi za ping pong kaj VERO vo aerodrom
Simni se dole vo podrumot ,kaj kam market!!
Далеку ми е Веро-Аеродром, живеам во Ѓорче.

Партизан во Карпош 4 мислам имаше.
Знам за Партизан, има 2-3 маси, ама на времето имаше многу гужва, верувам и сеа, затоа ме интересираат алтернативи.
 

lizardlabs

Intern
23 август 2007
58
1
Ima vo Partizan Karpos 4 i vo Forca Mobimak (mislam deka taka se vikase salata) do studentskiot dom Goce Delcev.

A koga sme veke kaj ping pongot, dali nekoj znae nekoj klub,skola ili sl. koja funkcionira vo Skopje kaj sto moze covek da se zacleni i da trenira (amaterski)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,508
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно