• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

каде е „програмирај“

  • Ја почнал/а темата
  • #1

lakimen

Intern
15 август 2007
154
0
Дали некој знае што бидна со programiraj.com .Мислам дека беше добра за почетно запознавање.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Или им е бутнат серверот,или сменет им е доменот,или се откажале од сајтот :ermm:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,630
Мислења
822,065
Членови
28,276
Најнов член
GirlFromMars22
На врв Дно