Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Каде да се купи "INR 18650 M26 4S1P"

Статус
Затворена за нови мислења.

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3.537
5.378
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 4790
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 240 & 480gb
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x4gb 1600mhz
Video card
Radeon RX570 4gb gddr5
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
HardCorec додаде нов оглас:

Каде да се купи "INR 18650 M26 4S1P" - Проценка

После долга дружба, откажаа батериите на Робот правосмукалката...
Дајте ум од каде може да се набави ваква батерија.

Бтњ, се работи за Lenovo E1 (D450) Robot Vacuum

Видете го целиот оглас...
 

krema

Epic
24 јуни 2009
14.350
14.042
youtu.be
Ако не најдеш иста ваква тогаш гето мод, зимаш 4х18650 батерии (малку е тешко да се набават во МК) и ги врзуваш во серија, потоа сите заедно во термо шринк и тоа е тоа.
 

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3.537
5.378
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 4790
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 240 & 480gb
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x4gb 1600mhz
Video card
Radeon RX570 4gb gddr5
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
Ако не најдеш иста ваква тогаш гето мод, зимаш 4х18650 батерии (малку е тешко да се набават во МК) и ги врзуваш во серија, потоа сите заедно во термо шринк и тоа е тоа.
Тоа секако :D ама прво да си ја пробам среќата со нова батерија.
 

JunkieMKD

Practice makes perfect
3 декември 2008
2.400
1.175
Ке Пенине
Имам 18650ки, ги најдов на буниште че ти ги прода за ефтини пари ак не најдиш нова. Пиши ми.
 

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3.537
5.378
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 4790
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 240 & 480gb
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x4gb 1600mhz
Video card
Radeon RX570 4gb gddr5
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.042
Мислења
954.443
Членови
34.468
Огласи
2.272
Најнов член
idriz
На врв Дно