Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Каде да најдам Lenovo HDD Upgrade Kit

Surreal

Gaining Experience
30 септември 2014
193
202
Скопје
Доколку темава е во погрешна секција, префрлете ја на соодветното место.

Бидејќи кинезиве знаат да ме изненадат во секој поглед со нивните иновативни дизајни и идеи, барам HDD Upgrade Kit за Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6. Според тоа што пребарував треба да е нешто ко на сликата:

1671962716534.png 1671962730023.png
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.354
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно