Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Каде би можел да најдам штрафови за мониторот?

Futurelakimens

Practice makes perfect
12 април 2017
1.878
1.210
Здраво, имам монитор Ми Монитор 1Ц. Мал проблем, со преселби низ станови градови, сум ги загубил штрафовите од држачот за мониторот. Мислам дека се измеѓу М2 и М5 (има 2 типа), но поради тоа што се малце специфични, не најдов место кај што можам да земам од сите па да ги пробам.

Да не случајно знаете каде може да најдам вакви штрафови или цел држач за мониторот? (не најдов по тек продавниците)
 

smole

Unbeatable
18 април 2007
3.766
4.427
Ариље метал или штрафком Маџари.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.586
Мислења
945.395
Членови
34.073
Огласи
1.967
Најнов член
GorazdI
На врв Дно