• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Kabus 22

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Razor_11

Intern
9 ноември 2007
16
0


Recommended:
* Windows 2000/XP/Vista;
* Pentium III/Athlon 1,1Ghz, Celeron or Duron 1,2Ghz;
* 256 Ram;
* Graphic card 64MB;
* DirectX 9.0;
* 1,7Gb hdd space.

toa e problemot sto igrava e ruskaa

eve Vi video
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=lseIKtXWu8o"]YouTube - Kabus 22 (Official Video)[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,717
Мислења
856,008
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно