• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Кабли за напојување Gigabyte G750H

  • Ја почнал/а темата
  • #1

CykaBlyat

Gaining Experience
22 октомври 2016
446
294
На гробишта
Купвам кабли за напојувањето од насловот.
Ми требаат 3 SATA и еден PCI-E
Имам екстра кабли од други напојувања но не пасоваат ако на некој му требаат слободно пишете порака.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,142
Мислења
839,331
Членови
29,054
Најнов член
Bojanco123
На врв Дно