Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Кабли за Corsair HXi напојување

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.412
6.587
StalkeR додаде нов оглас:

Кабли за Corsair HXi напојување - Проценка

Ми треба 6+2 PCI кабел за HXi напојување, поточно 1000W. Истите кабли ги има и во 1200, 850W...
Исто така, потребен ми е еден Peripheral кабел за истото напојување.
Каблите да се исправни без никакви оштетувања.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.999
Мислења
972.974
Членови
35.347
Огласи
2.934
Најнов член
petkovskamilena
На врв Дно