• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Кабел за стар печатач

  • Ја почнал/а темата
  • #1

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Колку што ги поминав некои од продавниците немаа таков со дванаесет иглици кабел за да го приклучам на усб печатачот во комјутер. Доколку има некој или знае некое место нека ми посочи.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,509
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно