1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Кабел за ПС2

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gocetan, 5 Април 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  186
  183
  6 oктомври 2011
  Машко
  Купувам кабел за PS2 ps2.jpg
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,569
  3,998
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Ima na bitpazar za po 150 den. Pazi samo vo nivnata izrabotka. Se poznavaat po debelinata na zicite.
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. toteto
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,398
 2. Тони
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,503
 3. xenon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  705
 4. VerGer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  268
 5. dangthe
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  651
Вчитување...

Сподели

Вчитување...