• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Кабел за батерија Dell E5450

  • Ја почнал/а темата
  • #1

rubik

Gaining Experience
20 јули 2018
37
57
Здраво,
ми треба кабел за поврзување на батеријата со матичната за Dell E5450. Има некаде кај нас да се купи или некој да продава?
08X9RD 8X9RD
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
7,475
10,616
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64
Здраво,
ми треба кабел за поврзување на батеријата со матичната за Dell E5450. Има некаде кај нас да се купи или некој да продава?
08X9RD 8X9RD
Нашите политичари се исплашени да не е тоа портабилна хаубица, можеби :ROFLMAO:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,054
Мислења
837,659
Членови
28,980
Најнов член
Silencio
На врв Дно