• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

K-15 омилен скеч

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Sto se slucuva so K-15 izgleda prestanaa da pravat skecovi.Se nadevam deka ke prodolzat da pravat pak.
Inace pravat interesni skecovi.
Omileni skecovi mi se site nivni.
 

Drash

Intern
14 јули 2007
252
3
Мене најинтересен ми е оној со карате шо е, кога на оној на брат му му ја скршија кичмата... :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=J_SGH8BRDjI&feature=related"]YouTube - K-15 : Da Ne Si Izel Govna - Tetovo[/ame]
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
[ame="http://youtube.com/watch?v=HYgXPT6vX3U"]YouTube - K-15, MyMacedonia![/ame]

и

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=haeWAFTQw9o"]YouTube - Toso na Krov K-15[/ame]

дефинитивно фаворити! :)))
 

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Ја стварно неможам да изберам кој ми е фаворит.
Го немав гледано Џон Крокодилов :LOL::LOL::LOL: хахах уште се смеам
 

Pirat-X

Intern
6 февруари 2008
4
0
Еве некои добри скечеви од К-15 не можев да извадам линк од клиповите затоа што се во Flash, па погледнете ги овие и уживјте. :LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,382
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно