• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Just Cause

  • Ја почнал/а темата
  • #1

tooose

Intern
13 мај 2008
18
1
Интересна игра слично на GTA а можеби е и продолжение дејството е на Куба треба та ја бутнеш тамошната вада со револуција. Ја симнав зафаќа 6.5 G на две dvd. Последната мисија 21ва неможев никако да ја поминам се додека не видов на YouTobe како треба.


 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
damn.. Обожавам вакви игри..
Само.. ако ја спуштам , со овај интернетов мој.. нема да се спушти до август..:))
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
не е многу стара,ама и не е како GTA,барем мене не ми беше баш интересна,боље да ја играте Obscure да се исплашите малце,многу е добра,а за Just Cause не мислам дека е вредна за трошење 4 гига.
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
И ја мислев така се дур не ја заиграв и согледав реалноста.
me too,а реалноста е дека играва е piece of crap,не ја препорачувам на никој,а за двојка незнам,ке видиме,ако е подобра од кецот може ама ако е исто срање друго паковање,no way.според мене во играва е добро само тоа пиштолчето со кое можеш да се закачуваш на коли и хеликоптери.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,672
Мислења
862,059
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно