1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Joystik за dcs world

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од dejan_str, 22 oктомври 2019.

 1. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  7,957
  4,665
  8 Април 2011
  Машко
  Како што гласи насловот ми треба џојстик за пц за симулатори со авиони како dcs world и слично.
   
Слични теми
 1. StarBuck
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3,853
 2. Branchez
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,352
 3. Arabian
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  679
 4. DarkDeFnx
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,371
Вчитување...

Сподели

Вчитување...