• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Joomla поставување - Платено

  • Ја почнал/а темата
  • #1

marv

Unstoppable
5 октомври 2007
3,547
2,895
Дечки,

Пошто ми се брза и неможам да учам сега набрзина све у јоомла-та, еве понуда, и дајте понуда.

добивате темплејт, добивате структурана мени, и демо содрзина 2-3 статии. треба да се среди веб страната најбрзо што може.

Може да ја средите и дома ако сакате, и после ке седнеме едно сабајле кај мене у канцеларија и ке ми показете како да си додавам содрзини и менија.

Ајде понуди, сакате јавно сакате по ПП.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Што треба поконкретно да се среди, дали дизајнирање е инволвирано или само темплејтот треба да се стави, дали може делот без канцеларија сабајле (да се среди преку нет)?

И дали мислиш дека е подобро темава да ја префрлам во огласи? :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

marv

Unstoppable
5 октомври 2007
3,547
2,895
Нема дизајнирање. Готов темплејт ке се користи. Само подесување користенје на мени структура и тест содрзина (2-3 статиии)

После следи кратка обука за користење и мењање (обавезно)

И да мочже да ја преместис у Огласи.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,690
Мислења
855,789
Членови
29,735
Најнов член
agjeka
На врв Дно