• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Jingle Bells Reversed

Статус
Затворена за нови мислења.

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
lele ... l;elelelelellle... lelelele , hahahahahhahahaha

sega kje se zaebavamo so nekoj (profesorite :LOL: )
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,529
Мислења
822,687
Членови
28,052
Најнов член
Ttifun
На врв Дно