1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Jigoshop (wordpress) проблем

Дискусија во форумот 'Блогирање и блогосфера' започната од daceee90, 22 Февруари 2015.

 1. daceee90

  daceee90
  Intern

  234
  9
  2 Март 2008
  Здраво ми се јави еден проблем ѕначи мора да изменам некој текст во Cart и во Shop. линкот е тука
  неможам никако да најдам :/ ке може ли некој да ми објасни каде да ги најдам текстовите да ги изменам ?
   
 2. Кристијан Про

  Кристијан Про
  Gaining Experience

  848
  142
  5 oктомври 2012
  Машко
  Избриши ги тековните артикли внеси нови би требало се да е ОК
   

Сподели

Вчитување...