Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic JBL Xtreme bluetooth звучник, Sony srs xb501g bluetooth звучник со Google assistant, iPhone 14 Pro

Статус
Затворена за нови мислења.

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
Tose1991 додаде нов оглас:

JBL Xtreme bluetooth звучник, Sony srs xb501g bluetooth звучник со Google assistant, iPhone 14 Pro - 8.000 ден.

1. JBL Xtreme оргинален bluetooth звучник.
Звучникот е во одлична состојба многу зачуван,има перфектен звук и одличен бас.Доаѓа со оргинален полнач и carrying strap.

Не прифаќам замени

Цена-8000 денари


2. Sony srs xb501g bluetooth Звучник со Google assistant.Звучникот има многу квалитетен звук,одличен бас и е доста гласен,погласен од Sony xb43,sony xg300,Jbl xtreme.Има Nfc,Live sound и Exstra bass ip65 сертификат за водоотпорност.Моќност 90W.Доаѓа со оргинален полнач.Има опција да се...

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

iPhone 14 Pro​

 

Атачменти

 • IMG- pr.jpg
  IMG- pr.jpg
  217,4 KB · Прегледи: 114
 • IMG-2a5fba309fb52e578bde1171dea9f34a-V.jpg
  IMG-2a5fba309fb52e578bde1171dea9f34a-V.jpg
  244,8 KB · Прегледи: 117
 • IMG-4607d06177546040e5212e9ee1124f95-V.jpg
  IMG-4607d06177546040e5212e9ee1124f95-V.jpg
  202,8 KB · Прегледи: 109
 • IMG-b56bf3b6ee0cf3a542de68f3e6ea3565-V.jpg
  IMG-b56bf3b6ee0cf3a542de68f3e6ea3565-V.jpg
  188,4 KB · Прегледи: 105
 • IMG-b513da24c072210b60db52ff533c0c03-V.jpg
  IMG-b513da24c072210b60db52ff533c0c03-V.jpg
  215,5 KB · Прегледи: 104
 • IMG-c731a64ebef1a519290965f1fd435cfe-V.jpg
  IMG-c731a64ebef1a519290965f1fd435cfe-V.jpg
  244 KB · Прегледи: 97
 • IMG-f5f4a0b738df979aae909c813d005a97-V.jpg
  IMG-f5f4a0b738df979aae909c813d005a97-V.jpg
  213,8 KB · Прегледи: 97
 • IMG-fbcc65f41fb6300e2e631cceb2830892-V.jpg
  IMG-fbcc65f41fb6300e2e631cceb2830892-V.jpg
  221,5 KB · Прегледи: 107

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
1. JBL Xtreme оргинален bluetooth звучник-нова цена 7500 денари

2. Sony srs xb501g bluetooth Звучник со Google assistant-нова цена 10000 денари

3. iPhone 14 Pro Purple 128Gb 98% BATTERY health-нова цена 740 евра
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
iPhone 14 Pro Purple 128Gb 98% BATTERY health-нова цена 720 евра фиксно без полнач
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
iPhone 14 Pro Purple 128Gb 98% BATTERY health-нова цена 710 евра фиксно без полнач
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
1.iPhone 14 Pro Purple 128Gb 98% BATTERY health-нова цена 700 евра фиксно без полнач
2. Sony srs xb501g bluetooth Звучник со Google assistant-нова цена 9500 денари
3.JBL Xtreme оргинален bluetooth звучник-7500 денари
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
1.iPhone 14 Pro Purple 128Gb 98% BATTERY health- 700 евра фиксно без полнач
2. Sony srs xb501g bluetooth Звучник со Google assistant- 9500 денари
3.JBL Xtreme оргинален bluetooth звучник- нова цена 7000 денари фиксно
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
1.iPhone 14 Pro Purple 128Gb 98% BATTERY health- 700 евра фиксно без полнач
2. Sony srs xb501g bluetooth Звучник со Google assistant- 9500 денари
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
1.Phone 14 Pro Purple 128Gb 98% BATTERY health- нова цена 680 евра фиксно
2. Sony srs xb501g bluetooth Звучник со Google assistant- нова цена -9000 денари фиксно
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
Phone 14 Pro Purple 128Gb Продаден

Останат е уште Sony srs xb501g bluetooth Звучник со Google assistant- -9000 денари фиксно
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
Sony srs xb501g bluetooth Звучник со Google assistant- -9000 денари фиксно
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.035
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно