1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Јавна опомена за Pane24 и gOJDO

Дискусија во форумот 'IT.mk известувања' започната од Fatal1ty_, 11 Декември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,476
  25,517
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  @Pane24 @gOJDO Ова ви е последна јавна опомена.
  Средете си ги огласите, вие сте проверен огласувачи и имате пермисии да си ги едитирате постовите.
  Видам ли уште некокој дупли пост во вашите огласи или да дозволите дискусии во истите ќе ви одземам право за огласување, а тоа не го сака никој овде, а најмалку вие.

  имајте убав ден.
  За жалби и поплаки на телефон или во приватна порака :)
   
  На stefan_off му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...