• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Java програмер ?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Goran850

Intern
15 октомври 2008
1
0
Дали може да ми кажете фирми, поединци во скопје што програмираат за пари јава. Ми треба мала апликација и аплет за брзо време а немам нешто многу време да учање јава па затоа барам помош

Однапред, благодарам!
 

volter

Intern
2 мај 2007
3
0
Da znam i znam luge privatno sto programiraat vo Java!
Firmite ke ti zemat poveke pari ali ako se dogovoris privatno so nekoj ke si pominis poeftino:p

Ako si zainteresiran pisi mi
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,725
Мислења
863,403
Членови
30,063
Најнов член
Кузман
На врв Дно