1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Решено JAVA програмер за еднократна хонорарна задача

Дискусија во форумот 'Java' започната од Steff_Maja, 11 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,157
  1,709
  30 Мај 2010
  Потребен е искусен JAVA програмер за консултации и доколку барањето е изводливо, да го направи за одредена сума.

  Контакт во ПП.
   
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,157
  1,709
  30 Мај 2010
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...