• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Java мени

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

goranandreev

Intern
23 април 2007
1
0
Здраво.
Ми треба помош за јава скипт, т.е. јава скрипт мени како на сајтот www.tumka.com.tr . Би ве замолил да ми дадете предлог или сајт каде можам да најдам мени од тој вид.

Поздрав.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,672
Мислења
862,062
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно