• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

JAVA Igri za mobilni

goran^

Intern
7 април 2007
37
0
probaj vo www.wapterick.com i ako moze nekoj da mi pomogne kade gresam ,problemot e vo slednoto:Imam samsung sgh e-250 pocetna mi e t mobile,a ne mozam da otidam na druga kako da go prilagodam .Mi pokazuva(Error:Reguest timed out ) sto uste treba da prilagodam.HITNO.
 

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
Јас па не можам да си најдам асолен шах. Го симанв shreddermobile ама бара сериски број. Ај ако знае некој нека даде некое шахче.

п.с. за Siemens CX70 или SE k310i
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,717
Мислења
856,008
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно