• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Java Certificate искуство

kejt

Intern
26 август 2011
1
0
Има ли некој од вас што полагал Sun курсеви во Александриа? Ме интересира колку сте задоволни ? колку се учи?колку време траат?како се одвиваат полагањата и секако колку чини тоа задоволство :)

Размислувам да се запишам на некој java курс па секоја информација е добредојдена :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,142
Мислења
878,849
Членови
30,763
Најнов член
Filip88
На врв Дно