• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Jas sum ...

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

cedosub

Intern
11 април 2007
15
0
cudomon.hi5.com
Zdravo.

Jas sum Dimitrovski Cedomir (aka cedosub) i ova treba da bide moeto predstavuvanje na forumov :)

Imam 23 godini, studiram na Masinski Fakultet, otsek Mehatronika (3-ta godina, a predhodno pominav 2 godini na elektro). Momentalno sum sorabotnik za hardware vo ENTER, a tamu sum od samiot pocetok na spisanieto.

Primarna okupacija mi e hardware-ot, no imam i solidni poznavanja od software i progrmiranje (C, Pascal, Delphi), pa se nadevam deka kje mozam da pomognam na ovie temi.

Pozdrav za sega, pa se citame...:cool:
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Zdravo i dobrodojde na Makedonski IT forum ;) .
Ako seuste ne si gi procital pravilata na forumot stori go toa.:D
 

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
Добредојде на форумот, посебно ми е интересно како си го најавуваш своето најавување на форумов... :))

" Jas sum Dimitrovski Cedomir (aka cedosub) i ova treba da bide moeto predstavuvanje na forumov :)"

Поздрав и уживај во престојот.
:)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

cedosub

Intern
11 април 2007
15
0
cudomon.hi5.com
Добредојде на форумот, посебно ми е интересно како си го најавуваш своето најавување на форумов... :))

" Jas sum Dimitrovski Cedomir (aka cedosub) i ova treba da bide moeto predstavuvanje na forumov :)"

Поздрав и уживај во престојот.
:)
:D :D :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,880
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно