• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Јапонски Rush Hour

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=BE35onlIySk"]http://www.youtube.com/watch?v=BE35onlIySk[/ame]
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
зипувано до максиум

мислам дека треба да стават 2 линии во тоа време
 

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
На овој начин се отвараат нови работни места :LOL: тие што гураат, работно место компресиер:LOL::LOL::LOL:
Секоја чест на луѓето
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
heuahehaehaheauhehahuehauheaheu..
leleleeeeeeeeeee.... Kolku lugje sobira vozov?? :D Vnatre ko sardini se ispopikani garant :D
c c c c .. Dzgan People..
japonska rabota..
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,971
Мислења
853,798
Членови
29,613
Најнов член
mmx1990
На врв Дно