Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Јајцата прогласени за најкорисна/најздрава храна

psyside

Rising Star
4 септември 2008
30.213
31.377
psyside's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 [email protected] + PCCooler X5
Motherboard
Asrock B450 HDV
Storage
970 EV0 Plus 500GB
PSU
Evga 750W BQ
RAM
2x8GB Hyper X Predator@ 3200
Video card
Asus RTX Dual EVO 2060 Super
Case
CM Masterbox E500 with ODD
Mouse
Cooler Master Storm Spawn + Corsair 140/Zalman ZM-F4
Keyboard
Logitech G910
Monitor
Asus PA328Q Pro Art
OS
WIN 10 Pro X64
Ги најде рамонземјашите, фино :D
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.266
4.247
Скопје
hackitfree.github.io
Абе не се рамноземјаши - доктори се со многу вредни совети за здрава исхрана .:)
Јас не сум знаел дека јајца се побогати со протеин од месото ? И дека воопшто не е штетно да се јадат јајца секој ден .
А еве и за Цинкот што кажува - значи важно за машките !

View: https://www.youtube.com/watch?v=72j8NXuJ1oY
 
Последна промена:

psyside

Rising Star
4 септември 2008
30.213
31.377
psyside's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 [email protected] + PCCooler X5
Motherboard
Asrock B450 HDV
Storage
970 EV0 Plus 500GB
PSU
Evga 750W BQ
RAM
2x8GB Hyper X Predator@ 3200
Video card
Asus RTX Dual EVO 2060 Super
Case
CM Masterbox E500 with ODD
Mouse
Cooler Master Storm Spawn + Corsair 140/Zalman ZM-F4
Keyboard
Logitech G910
Monitor
Asus PA328Q Pro Art
OS
WIN 10 Pro X64

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.210
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно