Jabra Elite 45h искуства?

Gronk

Intern
20 март 2021
19
9
Сакам да купам слушалки, пошто цела недела е Black Friday, моделов од 100 евра на 50 е симнат. Некој да сподели искуство?
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
901
546
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
со пребарување на твоја тема излезе накоја рецензија голема на Македонски Јазик од страница која прв пат ја гледам, и едниствено што забележав на црвени карактеристики е дека нема aptX EDIT: инаку по страниве ко што гледам има доста шкратани цени и нереални (или реални) попусти...
 

Gronk

Intern
20 март 2021
19
9
Во Холандија живеам, мисалм дека беа околу 100 евра и претходно. Амазон дава попусти деновиве бајаги. Sony wh-1000xm3 од 195 евра се симнати на 168 али сеуште скапи ми се. Знам дека не се споредуваат али ценава ми е ок. Голем минус е што немаат aptX? Искрено не ни знам што е тоа, сеа ќе прогуглам :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,020
Мислења
870,303
Членови
30,356
Најнов член
JanaTrpkovska1
На врв Дно