• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ја знае ли некој песната!?

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ibrakadabra

Intern
11 октомври 2007
342
7
www.rcizvor.mk
Дечки, ја знае и некој песната од рекламата на t-mobile, на која дечко и девојка се гушкаат и постепено се појавуваат други....

Нешо иде Oscar and Fredrik... не знам ништо друго...

Ај помош...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Ibrakadabra

Intern
11 октомври 2007
342
7
www.rcizvor.mk
Ееее... глеаш јас како знам за која песна да прашам... Ајде убаво потруди се, па да ми ја кажеш и мене : )))

Стварно е топ песната :p
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Maia Hirasawa - You And Me And Everyone We Know
сега најдов,гугл е најдобар другар :)
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
ме потсетува на Бјорк по малку...
[ame="http://youtube.com/watch?v=cR995CL_g54"]YouTube - Maia Hirasawa - And I Found This Boy[/ame]
 

Dac-14

Intern
12 декември 2007
75
0
А од мене имаш една салата.Таман една пиачка комбинирано со салата.хахахах.ај малце се изглупирав,ама фала многу ЗАКОН е песната.поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,508
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно