• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Извинување

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
Ќе го напишев ова порано но поради тоа што немав интернет некое време и други обврски не најдов време, значи сакам да упатам едно големо извинување до администраторите и до членовите на форумов, се извинувам за моето повлекување и за начинот на кој го направив значи сепак правилата се дадени за да се почитуваат и право е на админите да бришат постови кои се косат со правилата, а некои од моите постови признавам беа за бришење. Ако го прифаќате извинувањето би сакал да продолжам да пишувам на форумов,
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Kje ni bide drago isto kolku i na tebe ako se vratish na forumot.
Konstruktivni postovi, znaenje, pomaganje e toa shto sakame da go vidime, a definitivno imash sposobnosti za pridones vo postignuvanje na istoto.

Dobredojde nazad.

Stefan.
 
M

Mr.Alien

Гостин
:dobredojde:
E, навистина ми е драго поради твоето враќање. Имаш потенцијал, и навистина ќе беше штета да останеше надвор од форумов.
Едно ГОЛЕМО WELCOME BACK за тебе. :bravo::rakopleskanje:

П.С. Тоа не значи дека мојот став во врска со АМД ќе се промени
:pP.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
welcome back
 
  • Ја почнал/а темата
  • #12

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
da da bas za sarmata se vrativ :LOL::LOL::LOL:
fala na dobredojdeto i milo mi e sto e staro dobro drustvo uste tuka
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
:dobredojde:
E, навистина ми е драго поради твоето враќање. Имаш потенцијал, и навистина ќе беше штета да останеше надвор од форумов.
Едно ГОЛЕМО WELCOME BACK за тебе. :bravo::rakopleskanje:

П.С. Тоа не значи дека мојот став во врска со АМД ќе се промени
:pP.
П.С. Тоа не значи дека мојот став во врска со АМД ќе се промени :LOL::LOL::LOL: welcome back!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,510
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно