1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Изработка на Wordpress тема (Плаќам)

Дискусија во форумот 'Блогирање и блогосфера' започната од Luxell, 28 Февруари 2013.

 1. Luxell

  Luxell
  Gaining Experience

  234
  52
  7 Јули 2012
  Машко
  Значи барам некој кој може да ми изработи wordpress тема,темата не е многу комплицирана,за повеќе детали околу темата и цената по пп.
   
 2. Luxell

  Luxell
  Gaining Experience

  234
  52
  7 Јули 2012
  Машко

Сподели

Вчитување...