1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Изработка на тема за WordPress (Платено)

Дискусија во форумот 'Блогирање и блогосфера' започната од Stefan Grozdanovski, 5 Април 2013.

 1. Stefan Grozdanovski

  Stefan Grozdanovski
  Intern

  7
  0
  5 Март 2013
  Изработка на тема за WordPress, ако сте заинтересирани пратете e-mail на stefan.grozdanovski@hotmail.com, исплатата е по договор. Се работи за ИТ тема.
   

Сподели

Вчитување...