1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Позајмица Изнајмување на контролери за XBOX

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од martin17, 16 ноември 2019.

 1. martin17

  martin17
  Gaining Experience

  92
  93
  2 Септември 2013
  Машко
  Сакам да изнајмам неколку контролери за XBOX ONE на неколку денови. Дали има некој на форумов што има или пак познава некој што има контролери за изнајмување?
   

Сподели

Вчитување...