• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Iznajmuvanje na knigi za programiranje i PC.

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Dali znaete kade ima biblioteki vo skopje za iznajmuvanje na knigi za programiranje i kompjuteri?
 

DaciSS

Gaining Experience
3 јануари 2008
949
288
San Francisco
www.linkedin.com
абе незнам каде има такви книги за изнајмување, али можеш комотно да симнеш материјали од нашиве информатички факултети
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,560
Мислења
823,349
Членови
28,067
Најнов член
Dacmac92
На врв Дно