Изнајмување филмови?

Дискусија во форумот 'Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него' започната од JensenInterceptor, 7 Април 2017.

 1. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,818
  2,314
  21 Јануари 2011
  Машко
  Невработен
  Значи има за изнајмување и купување усб, ќе изнајмуваш усб, ќе купуваш усб или ќе тролаш само?
   
 2. JensenInterceptor

  JensenInterceptor
  Gaining Experience

  331
  134
  28 ноември 2015
  Машко
  Можеби требаше темата да ја крстам, „Интернет сервиси и можности за гледање филмови“. Згрешка, извинете :oh::rolleyes:
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 3. M@RKO

  M@RKO
  Intern

  572
  22
  3 Јуни 2009
  И србиве полека полека се префрлиаат на интерет. Netfilm.tv услуга слична на Netflix само за балкански филмови но разликата е во тоа што скоро 99 % филмовите може да се гледаат без да платиш а да е легално.  Испратено од SM-J510FN преку IT.mk форум апликација
   
  На JensenInterceptor и smole им се допаѓа ова.
 4. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,383
  3,709
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
  Jovan2389, goran_oh и на JensenInterceptor им се допаѓа ова.
 5. JensenInterceptor

  JensenInterceptor
  Gaining Experience

  331
  134
  28 ноември 2015
  Машко
  Еј, пробав Google Movies и пробав Prime Video

  На Гугл се изнајмуваат филмови за поевтино. Пример ти стои 30 дена или ако го почнеш, смееш да го прегледуваш 48 часа колку пати сакаш. Моеш и да си го купиш за малце поскапо.
  Ги глеав „Алиен Ковенант“ и Матрикс по милијардити пат.

  На „Прајм Видео“ ги гледам „Д Гранд Тур“. 7 дена пробен период. После тоа се плаќа 3 долари мислам или 5 беше??? Да проверам уште еднаш.
   
Слични теми
 1. _EAX
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  4,453
 2. Synology MK
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  804
 3. Steff_Maja
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,023
 4. Banjifiko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,430
 5. MarkoHF
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  652
Вчитување...

Сподели