1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Изнајмување аудио опрема

Дискусија во форумот 'Видео и аудио продукција' започната од Banjifiko, 4 Јули 2014.

 1. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,062
  4,351
  28 oктомври 2008
  Некој на форумов да има за изнајмување опрема за озвучување на помали настани, такозвани журки? За Скопје се работи.
   
 2. SaleSk

  SaleSk
  Arzt

  4,601
  5,175
  20 Април 2007
  Машко
  Javi se na 075 442 006 i baraj go Kristijan.
  Kazi mu Buci mi go dade brojov i kazi mu sto ti treba.
  Pozdrav.
   
  На Banjifiko и omegaRED им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...