• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Измена во POSTBIT

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
D

DimitarMK

Гостин
Postbit е местото каде што стојат корисничкото име, аватарот, бројот на постови, дата на регистрирање на членот. Тоа може да се измени според потребите.

Ова е моменталниот POSTBIT на IT.com.mk:А ова е изменетиот POSTBIT:Кое е поубаво, најдобро би било тоа да стои. Секако дека кај Posts и т.н ќе си биде на македонски. Не дека е некоја кујзнае каква работа, туку тоа е по fancy :p. Ако се одлучите за моето :rolleyes:, ќе контактирам со админите и ќе им го пратам.

Поздрав,
Димитар.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,508
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно