• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Излезе Phrack #65

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
nekolku pati probav, ama dzabe..

Unable to connect


Firefox can't establish a connection to the server at www.phrack.org.








* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.

* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Изгледа моментлно имаат проблеми, вчера работеше
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,642
Членови
29,485
Најнов член
ooooti
На врв Дно