• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Изјавете љубов на саканиот/саканата!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Jaia^^

Intern
22 април 2007
146
2
Ако чувствувате голема љубов кон некого и сакате да ја искажете а немата каде или ви е срам, слободно можете тоа да го сторите овде, и без разлика дали личноста што ја сакате ке дознае или не, вие убаво ке се чувствувате :zaljuben2: :zaljuben1: :tainstven:
Еве јас ке почнам прва.
LiquidWorm САКАМ ТЕЕЕЕ!
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
WoW храбар потег, се надевам дека ќе биде успешен.:D
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Браво за храброста..:bravo:

Само.. Со вакви теми повеќе на бадијала заличува форумов..
ПРЕмногу се форсира офф топик..
 

D

Администратор
31 март 2007
3,297
2,014
www.iwmnetwork.com
Браво за храброста..:bravo:

Само.. Со вакви теми повеќе на бадијала заличува форумов..
ПРЕмногу се форсира офф топик..
Па зар ние нејќеме да ги собереме сите деца од маало? Не за џабе сега ќе овозможиме и постирање на варез на форумов.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Ајде аирлиа нека е работава.:friends:

Love is in the air. I can feel it. :p
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
уффф фина тема :) саканаа хммм ги има многу ги има многу но една е нај :D името не го кажувам иако не е ни важно и така не го посетува форумот

но ете 2 песни само за неа


е добро ај и за сите заљубени душички

[ame]http://youtube.com/watch?v=gJiHQ2S_N8U[/ame]

[ame]http://youtube.com/watch?v=kKk08tLpOyI[/ame]
 
M

Mr.Alien

Гостин
OFF TOPIC:

Што „а???????????“ :))?
Ви светнаа очите за warez, а?:D
Нема гајле, ама овозможувањето на таа опција кошта, брат. Ако ја присоберете потребната сума......

ОN TOPIC:
Не смеам да кажам, жена ми може да прочита....затоа....ај, неа ја сакам....:rolleyes:
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
ако ти кажам ке треба да те убијам :):):)

не тоа треба сам да си го откриеш :isplashen:

ке биде не му се секирај:ermm:
Kako ke me ubies koga veke sum mrtov i toa od mnogu oddamna?(sala):D:D:D

A da bide ..... i toa nema da bide...... oddamna imam otkrieno deka seksot e najvazen:):):)
Od site gledni tocki.......... sto poveke seks toa pozdrav i podolg zivot. Najverojatno zatoa jas vo moi 30 godini samo 2-3 pati sum se razbolel ...i toa nisto poseriozno.:D:D:D
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
hehe да секој си има свое гледиште
и сеееееекстот е важен но не и најважен:)
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
nope не ви кажувам :muahaha:
со тек на времето ке го откриете, што да правам што сум романтичен уште од мали нозе:)
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
E pa aj druze kazi ni sto e za tebe najvazno......ne ne drzi vo neizvesnost:D:D:D
Сексот ти е најважен? Па друже, да те прашам, ти цел живот само ќе се е*еш? Што ке постигнеш со тоа? Луѓето по што ќе те памтат, по тоа како си ду*ел? Не велам дека не треба да имаш секс, ама све у свои граници... П.С. не го сваќај ова како навреда... :bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,421
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно