• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

избришани документи

  • Ја почнал/а темата
  • #1

12345*

Intern
14 јануари 2021
12
0
Здраво имам еден проблем.
Пред некое време снимав фаилови на усб. Сега ги отварам, не се отвараат и дава грешка item is unplayable, please reacquire the content 0xc00d36e5. Пробав да направам репаир со помош на wondershare repairit, но безуспех. Дали знаете начин на кој можам да ги повратам фаиловите и поради која причина дошло до ова?
 

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
55
56
easeus Data recovery досега ме спасило неколку пати. Види пробај мислам дека ке ти збрка работа.

едит: дали проба да ги отвориш фајловите со влц?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

12345*

Intern
14 јануари 2021
12
0
easeus Data recovery досега ме спасило неколку пати. Види пробај мислам дека ке ти збрка работа.

едит: дали проба да ги отвориш фајловите со влц?
Сега само што пробав со vlc несака. На усб-то стојат како icons, но кога кликам да отворам го дава еророт.. Сега ке пробам со програмот што ми го препорача
 

puscyfer

Gaining Experience
10 декември 2010
41
79
Bilo koj data recovery softver moze da pomogne. Recuva so deep scan mozes da go probas, olesnitelno vo slucajov e sto se raboti za usb, pa verojatno deep scan ke trae nekolku mileniumi pokratko.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,470
Мислења
845,150
Членови
29,292
Најнов член
ivica25
На врв Дно