• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Избришан e-mail

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

marjan ku

Баниран/a
10 септември 2007
25
0
zdravo sakam da ve prasam za eden problem koj go imam pa dokolku znae nekoj neka kaze resenije.problemot e vo toa sto sakam da vratam mejl koj prethodno go imam izbrisano.ima li nekoja alatka vo windowsot ili iam odreden softver.blagodaram za pomosta i odnapred blagodaram.
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Ако си го избришал на пр. меилот на yahoo имаш Trash , сите избришани ги има таму, можеш да го вратиш.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,717
Мислења
856,007
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно