• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

izbrisan post 2 pat

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
Me interesira zosto nekoj mi gi brise postovite?
Nema da kazam kolku postovi i temi mi se izbrisani samo me interesira za posledniot, za mail virusot so subject invitations. Admini?
 

Electron

Баниран/a
23 април 2007
53
0
Не се замарај бадијала се трудиш, сигурно ке измислат некој изговор и ке ти рачат дека ти самиот си крив, се има случено кај повеке членови не си ти првиот.
и овај мој пост сигурно ке биде избришан, па кој ке го прочита дотогаш нека го прочита :D
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Administratorite ke izbrisat necij post samo ako toj ne gi podrzuva pravilata.
Inace ne bi trebalo ama sto znam..
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Прочитај ги правилата.... админите го имаат правото да бришат пост кој ги прекршува правилата или не се смета како пост кој треба да биде присутен на овој форум.

Дневно се бришат по околу 50 постови, па така да замисли колку време би ни требало на сите да им објасниме како и зошто им се избришани постовите.

Темава е затворена.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,204
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно