1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Избор на Web Photo Album

Дискусија во форумот 'Дигитални апарати, камери и слично' започната од marv, 22 ноември 2007.

 1. marv

  marv
  Practice makes perfect

  1,999
  1,237
  5 oктомври 2007
  Машко
  Ресив да си отворам фото албум на web и разгледав некои сајтови како http://www.myphotoalbum.com i picasaweb.google.com, ама нешто посебно не ме бендисаа.
  Кој Веб Албум сервер користите или сте го користеле ???
   
 2. vojkan

  vojkan
  Intern

  404
  4
  19 Јуни 2007
  Imam po nekolku sliki ostaveno na picasaweb i na flickr. I dvata mi izgledaat OK.
   
 3. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
  picasaweb dobar e nisto ne mu fali barem na mene mi zavrsi sitna rabota
   
 4. petar.bt

  petar.bt
  Intern

  731
  20
  12 Август 2007
  web album

  picasaweb е добар
  врши работа
   
 5. MIDNIGHT WALKER

  MIDNIGHT WALKER
  Intern

  338
  8
  23 Јули 2007
 6. DimitarMK

  DimitarMK
  Гостин

 7. boki003

  boki003
  Баниран/a

  7
  0
  30 ноември 2007
 8. Dee Dee

  Dee Dee
  Intern

  3
  0
  11 Февруари 2008
  Picasa ushte ne sum probala
  ama flickr e zakon :bravo:
   
 9. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,830
  818
  14 Декември 2007
  Машко
 10. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,992
  504
  14 Април 2007
  Машко
  sigurno imas host
  instaliraj si gallery2 mnogu e dobar i ima mnogu opcii
  i Picasa ne e los
   
Слични теми
 1. Vavo
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,277
 2. spiderman
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,407
 3. viksa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  891
 4. RFox
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  692
 5. Vlado.T
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  755
Вчитување...

Сподели

Вчитување...