• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Избор на "кориснички наслов" (title)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,284
1,957
www.iwmnetwork.com
200-от член ќе може да си го избере саканиот кориснички наслов/user title. :)

Во иднина, секој кој ќе помогне во развојот на овој форум на некој начин, има право на избор на кориснички наслов. :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

D

Администратор
31 март 2007
3,284
1,957
www.iwmnetwork.com
Доколку некој се прашува на кои начини може да допринесе за форумот... еве неколку:

- истакнување на банер од форумот (со било какви димензии - побарајте ги од нас ќе Ви ги доставиме) на својот сајт/блог/форум/портал итн.
- доставување на сугестија која ќе биде прифатена и имплементирана
- создавање на добри, едукативни и квалитетни постови
- ...

известете не слободно самите доколку ги задоволувате критериумите. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
845,829
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно