Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Избегнувајте ги AMC компјутери

Статус
Затворена за нови мислења.

viktormkd

Gaining Experience
31 јули 2011
321
311
А мислите дека ќе се вратат АМЦ на темава пак ??? Да знам да си припремам и јас нешто за грицкање :)
 

tomaso

Practice makes perfect
25 јануари 2008
1.072
1.609
Битола
tomaso's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i5-7500 + Thermaltake Frio Fanless
Motherboard
Gigabyte GA Z270 Gaming K3
Storage
Samsung 970 EVO 250GB - NVMe + TOSHIBA 2TB + TOSHIBA 1TB
PSU
Cooler Master Masterwatt 750
RAM
16GB 2x8GB DDR4 2400MHz Geil CL17
Video card
Strix ROG GeForce GTX 1050ti
Case
CoolerMaster MasterBox Q500L
Mouse
Logitech M190
Keyboard
Logitech Wave K350
Audio
Asus Essense STX II + AKG K702 + Marantz PM6006 + Elac Debut 2.0 DB62 + Skullcandy Hesh® ANC
Monitor
LG 24MP55HQ-P IPS
OS
Microsoft Windows 10 Pro
Јас мислам амц грижа за корисници ни се скара и тоа за озбилно, за везден.Ги нема веќе да одговараат со ова само уште повеќе си го нарушуваат угледот.И нормално губат потенцијални клиенти.Тука јасно ни е како ден каква "фирма" се АМЦ така да.... Не се ни трудат да одговарат на постови а камо ли да променат нешто во начинот на кој работат.Најверојатно си исполниле таргет за месецот па кој ги е*и муштериите.
 

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.364
7.252
Скопје
www.facebook.com
А мислите дека ќе се вратат АМЦ на темава пак ??? Да знам да си припремам и јас нешто за грицкање :)
Јас мислам амц грижа за корисници ни се скара и тоа за озбилно, за везден.Ги нема веќе да одговараат со ова само уште повеќе си го нарушуваат угледот.И нормално губат потенцијални клиенти.Тука јасно ни е како ден каква "фирма" се АМЦ така да.... Не се ни трудат да одговарат на постови а камо ли да променат нешто во начинот на кој работат.Најверојатно си исполниле таргет за месецот па кој ги е*и муштериите.
А можи си го заборавиле пасвордот на акаунтот ? Не избрзувајте со одлуките . Секако ке му треба 1 месец за да го дознаат кој е пассвордот :D
 

causevd

Gaining Experience
4 октомври 2011
472
422
causevd's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-4790K 4.0GHz Quad-Core Processor
Motherboard
Asus Z97-DELUXE(NFC&WLC) ATX LGA1150 Motherboard
Storage
Western Digital Caviar Blue 1TB 3.5" 7200RPM & Corsair Force LE 240GB 2.5" SSD
PSU
Cooler Master 650W 80+ Gold Certified Fully-Modular ATX Power Supply
RAM
G.Skill Sniper Series 16GB (2 x 8GB) DDR3-2400
Video card
Asus GeForce GTX 980 Ti 6GB STRIX Video Card
Case
Fractal Design Define R5 (White) ATX Mid Tower Case
Mouse
MSI Clutch GM50
Keyboard
G Skill KM570X
Monitor
IIyama G-master GB2488HSU-B3
OS
Windows 10 Pro
А можи си го заборавиле пасвордот на акаунтот ? Не избрзувајте со одлуките . Секако ке му треба 1 месец за да го дознаат кој е пассвордот :D

Им го украл некој акаунтот од сервисот затоа уште неможат да се логираат, баш сега ми се јавија :D
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10.802
17.437
Skopje
www.insomnia.mk
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Motherboard
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&#BGP5555PGBB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Storage
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#G5YY5PB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
PSU
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&GY!^:~7JJJJ??77777??JJY5PGB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
RAM
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#5!: ..:^~~!7??JYYYYJJJJJJYYPG#&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Video card
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&5!. .^!?YPB&&@@@@@@@@@#B#@@@@@@@@@@&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Case
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&P7. :?5G#@@@@@&BGB@@@@@@@@PPP&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Mouse
@@@@@@@@@@@@@@@@@G7:.~. ^5@@@@@@@@&P5P#@@@@@@BPPG@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Keyboard
@@@@@@@@@@@@#&@@@@@@@@@@@@@@&BY7~^^!7YPGBBB#&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Audio
@@@@@@@@@@@@@@#Y~~JG&@#Y^ .7G&@@@@@#PPPGB#BBP5PG&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Monitor
@@@@@@@@@@@@&PJ5#@@@@@@@@BY~. :75B&@@@&BGPPPPGB&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Барам образложение од администрација, што се дешава со темава?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.864
Мислења
970.426
Членови
35.220
Огласи
2.844
Најнов член
HeyJude
На врв Дно